HomeLajmi i Fundit

Rama me video frymëzuese: Uroj një ditë të lehtë për ju të gjithë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video frymëzuese dhe shpresëdhënëse për të gjithë shqiptarët.

Pamjet janë nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë”.

Bashkëngjitur videos kryeministri shkruan:

““MIRËMËNGJES?
uroj një ditë të lehtë për ju të gjithë me pamjet frymëzuese të spitalit ku lind jeta?”

M.H/ GotaNews