HomeLajmi i Fundit

Rama: Meta dhe Berisha dy nxitës të kësaj goditje të çmendur!

Edi Rama ka reaguar sërish lidhur me grevën në aeroportin e Rinasit, ku ka cilësuar si nxitës të saj Presidentin Ilir Meta dhe ish-kryeministrin Sali Berisha.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Humoret vulgare të IM ndërkohë që një grup i nxitur prej tij dhe Saliut, kanë kryer aktin e rëndë të bllokimit të aktivitetit të aeroportit “Nënë Tereza”, thjesht rikonfirmojnë se IM është nxitës i kësaj goditjeje të çmendur e s’ka shqiptar që s’e kupton pse! Po s’do ia dalin jo!


TË NGJASHME