Aktualitet Lajme Lajmi i Fundit Politikë

Rama në SHBA, takohet me presidentin Trump

Kryeministri Edi Rama është takuar gjatë vizitës së tij në SHBA me presidentin Donald Trump.

Kryeminstri ka qënë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama. Shefi i qeverisë shqiptare e ka ndarë këtë foto me gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook, vetëm me një shënim: “Photo of the day”.

rama

Related posts

Nisma e qeverisë për punonjësit e industrisë së naftës dhe metalurgët

Klaudia gotanews

Kosova po shpenzon miliona për zgjedhje të parakohshme

Klaudia gotanews

Vrau bashkëkombësin në Greqi, shqiptari rrëfen krimin në polici

Mila
Na Kontaktoni!