HomeSociale

Rama nxjerr fotot e projektit: Ja si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet se si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës nga Shiroka, deri në Zogaj. 

Duke postuar fotot e punimeve dhe pjese nga projekti, ai thekson me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, se ‘Për këtë projekt, Qeveria Shqiptare ka siguruar një financim të Bankës Europiane për Rindërtim e Zhvillim dhe Komisionit Europian”.

Postimi i Ramës

SE SHPEJTI…

Ja se si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës nga Shiroka, ku ka nisur faza e parë e këtij projekti, e deri në Zogajë Për këtë projekt, Qeveria Shqiptare ka siguruar një financim të Bankës Europiane për Rindërtim e Zhvillim dhe Komisionit Europian??? #ShkodraqëDuam?? #ShqipëriaqëDuam??

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15


TË NGJASHME