HomeSociale

Rama publikon fjalën e Gaz Pajës për Teatrin Kombëtar

Kryeministri i Shqipërisë ka reaguar për çështjen e Teatrit Kombëtar me anë të një statusi në Facebook. Ashtu siç ka bërë dhe herë të tjera Rama ka publikuar fjalët e artistëve të suksesshëm që janë pro teatrit të ri.

Kësaj radhe Rama ka publikuar fjalën e Gazmend Pajës i cili thotë se është pro një teatri të ri sepse është pro zhvillimit.

Ja statusi i plotë i kryeministrit:


TË NGJASHME