HomeSociale

Rama publikon videon se si koronavirusi ka ‘pushtuar’ Tiranën

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në “Facebook” ka publikar një video ku tregon sesi përhapet koronavirusi.

Rama edhe këtë mëngjes u ka bërë apel qytetarëve, që t’i përgjigjen urdhrit të qeverisë, për të qëndruar në shtëpi.

Prej ditësh Kryeministri vazhdon t’u bëjë thirrje të gjithëve për tëndihmuar në shmangien e përhapjes së koronavirusit..

Postimi i plotë

MIRËMËNGJES,

S’JAM EDI?
po janë dy çuna që s’i njoh që e kanë qarë këtë video?

Shikojeni dhe mos lëvizni nga shtëpia, nëse nuk jeni ndër ata që duhet të shkojnë patjetër në punë?

K.S/GotaNews


TË NGJASHME