HomeSociale

Rama tjetër reagim: O artist, po ç’bëhet kështu o vëlla…

Kryeministri Edi Rama në një reagim në Twitter, shkruan se kryetari i opozitës, ka gënjyer me të ashtuquajturin këshilltarin e CDU-së, Martin Hemcen.

Kryeministri Rama në Twitter:

O Artist po ç’bëhet kështu o vëlla, po edhe për atë “kryekëshilltarin e Merkelit” paske gënjyer mor burrë! Për atë Martin Hemcen e kam llafin që CDU thotë tani s’e njohim fare(!), kurse ti na pate thënë se ai bëri programin bombastik ekonomik të PD me porosi direkt nga Merkeli!

Apo thuaj rrena është më e kollajshme se puna e shyqyr që janë qimrat.net bahrifallirakipi.lesh me krasten.com e me andilubonjen.al dhe shit rrena se i ha populli, siç i hëngrën deputetët e kryebashkiakët kur u the Gjermania është me revolucionin.


TË NGJASHME