HomeSociale

Rama tregon punimet për aeroportin e Kukësit: Fluturim falas për ata që …

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në ‘Facebook’ një video nga punimet që po kryhen për ndërtimin e aeroportit të Kukësit.

Me kolonë zanore vallen e njohur të Kukësit, Rama tha se video i dedikohet atyre zërave skeptikë që e kanë përqeshur për këtë aeroport.

Postimi

MIREMËNGJES, me këtë video të dedikuar për të gjithë ata që më kanë përqeshur për Aeroportin e Kukësit, ku po punohet intensivisht dhe vitin e ardhshëm do të ulim Migjenin, me një fluturim falas për të gjithë ata që më kanë sharë nga Londra.


K.S/GotaNews


TË NGJASHME