HomeShowbiz

Raport problematik, zbulohet arsyeja e zënkës mes Brad Pitt dhe djalit të tij

Nuk është sekret që Brad Pitt dhe djali i tij Maddox Jolie-Pitt kanë pasur një marrëdhënie të tendosur qysh kur aktori, 55 vjeç, dyshohet se u fut në një grindje me tani-18-vjeçarin në një aeroplan privat në vitin 2016.

Us Weekly zbuloi historinë e incidentit famëkeq, i cili raportohet se nxiti Angelina Jolie të kërkonte divorc pas dy vitesh martesë dhe 11 vjet së bashku si çift. Adoleshenti  “është shumë i afërt me Angelinën,”

Edhe pse Pitt e adoptoi ligjërisht djalin në 2006 Maddox nuk e sheh veten si djali i Brad Pitt.”

Image result for brad pitt and maddox

Pitt dyshohet se në fluturimin e vitit 2016, ishte shkaktar i hetimeve nga FBI dhe Departamenti i Fëmijëve dhe Shërbimeve Familjare në Los Angeles. 

Megjithëse aktori i Fury ishte pastruar nga çdo akuzë, atij iu desh të punonte shumë me veten, duke përfshirë pjesëmarrjen në seanca terapie, duke marrë pjesë në Alkoolistë Anonim dhe duke iu nënshtruar testimit të drogës dhe alkoolit në mënyrë që të provonte aftësinë e tij si baba, ndërsa Jolie kishte kujdestarinë fizike të fëmijëve.


TË NGJASHME