HomeSport

Reagon Kukësi: Të evidentohen personat përgjegjës, këta nuk përfaqësojnë tifozerinë tonë

Pas Federatës Shqiptare të Futbollit dhe klubit të Tiranës, edhe Kukësi ka ngritur zërin për aktet vandale që sollën shkatërrimin e 164 stolave në “Air Albania Stadium”, 19 prej të cilëve në sektorin ku ishin akomoduar tifozët e Kukësit.

Kukësi kurrsesi nuk pajtohet me një reagim të tillë ndaj një humbjeje dhe u kërkon organeve kompetente ndëshkimin e përgjegjësve.

Reagim!Klubi i Kukësit dënon ashpër sjelljen e disa individëve që kanë shkaktuar dëme në stadiumin "Air Albania" duke…

Posted by F.K Kukësi Albania on Saturday, February 22, 2020

TË NGJASHME