HomePolitikë

Reagon Rama pas spekulimeve për shëndetin: O pika që s’ju bie!

Ditën e sotme qarkulloi nëpër media lajmi se kryeministri Rama nuk ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore e që ishte shtruar në një spital. Mbi këto spekulime kryeministri ka reaguar nëpërmjet një postimi në twitter, i cili shprehet se ndodhet nëpër botë që të pastrojë llumin që ka shkaktuar opozita.
Ja çfarë shkruan ai:

“Po boll o boll, boll se s’kam asgjë tjetër përveç larjes së jashtënxjerrjeve tuaja n?për botë boll! Opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve dhe bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin! O pika që s’ju bie kur thonë plakat.”


TË NGJASHME