HomeSport

Real Madridi, 100 milionë euro për Eriksen

Real Madrid e ka kontaktuar Tottenham për Christian Eriksen.

Kampionët e Europës po ashtu janë duke kërkuar edhe Eden Hazard dhe për këtë janë duke përgatitur100 milionë euro.

Por, për danezin thuhet se oferta e Realit do të jetë në verë


TË NGJASHME