HomeShowbiz

Realiteti i “hidhur” i Elita Rudit

Ka qenë moderatorja më e bukur në estradë dhe tani është edhe nëna më tërheqëse.

Elita Rudi, që kur u bë nënë për herë të parë, fitoi një mori ndjekës në llogarinë e saj në Insatagram duke e ndjekur atë në çdo postim.

Ka shumë arsye se përse ndiqet tani më shumë Elita, po njëra ndër më kryesoret janë linjat që ajo ka pasur para se të mbetej shtatzënë.

Pavarsisht se në disa raste mundohet që të dalë në mënyrë sa më përfekte duke i “fshehur” kilogramët e tepërt, jo gjithmonë po ia del.

Kush më mirë se kjo fotografi dëshmon realitetin e hidhur që po mbizotëron tek Elita.

 


TË NGJASHME