HomeShowbiz

Redi Jupi tregon pse femrat ‘çmenden’ pas Lorik Canës

Mbrëmjen e djeshme, Redi Jupi ka qenë i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, ku ndër të tjera ka folur edhe për mikun e tij Lorik Cana. Ai ka treguar se Lorikut i shkojnë shumë vajza nga pas dhe kjo gjë e ka një arsye.

Sipas Redit, vajzat u shkojnë pas djemve pa asnjë status, e imagjino ç’mund të thuhet për Lorikun, i cili është një emër i njohur në fushën e futbollit dhe jo vetëm.

“Loriku është futbollist i mirë, djalë simpatik dhe i edukuar. Të kesh një nga këto dhe ke disa femra në krahë, po të kesh të treja pastaj…”, ka thënë ai.


TË NGJASHME