HomePolitikë

Reforma në Drejtësi, Rama kujton 3-vjetorin

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në Twitter ka reaguar në lidhje me 3-vjetorin e Reformës në Drejtësi.

Kreu i qeverisë thotë se “mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane”.

Postimi i Rames 

3 vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi, mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane #KrenarpërPS dhe mirënjohës për miqtë e partnerët në këtë betejë për të ardhmen.

1

TË NGJASHME