HomeShowbiz

Reperi 2Ton feston ditëlindjen

Një ditë e veçantë për reperin 2Ton, ai sot feston ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të, mbrëmjen e djeshme pas mesnatës ai ka dal për të festuar.

Ishte vet reperi i cili i ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale dhe pranë njërës prej tyre ka pranuar urime të shumta.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e tij e fundit është ‘Sa Gabime’ dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku.


TË NGJASHME