HomeShowbiz

Reperi amerikan bëhet baba për herë të parë për ditëlindjen e tij

Meek Mill mori një dhuratë shumë speciale për ditëlindjen e tij.
Reperi i cili mbushi 33 vjeç të mërkurën njoftoi se ai dhe partnerja e tij Milan Harris jane berë prindër për herë të parë.
Milano më solli një mbret!“- shkroi Mill në Twitter duke e bashkangjitur me hashtagun ‘dhurata më e mirë”.

Mill zbuloi se Harris është shtatzanë në muajin shkurt edhe pse stilistja e zbuloi se ishte në pritje të ëmbël në muajin dhjetor.

Të martën Milan u shpreh se ishte gati për ta sjellë në jetë fëmijën e duket se ndjesia e saj ishte e saktë pasi një ditë më pas ajo u shtrua në spital dhe solli në jetë fëmijën e saj të parë.


TË NGJASHME