HomeShowbiz

Reperi famshëm shqiptar feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Këngëtari i njohur shqiptar Gashi tashmë prej disa kohësh ka arritur të krijoj një famë ndërkombëtare duke i bërë gjithë shqipëtarët të ndihen krenarë.

Dita e sotme është shumë e rëndësishme për Gashin pasi ai ka një arsye për të festuar. Sot këngëtari mbush plot 30 vjec.

Kjo është padyshim një ditë e shënuar për këngëtarin i cili ka vendosur ta festojë këtë ditë me miqtë e tij më të mirë.

Në 30-vjetorin e lindjes festimet për Labinotin (Gashin) kanë filluar, ai është shumë aktiv në rrjete sociale dhe tani sapo ka ndarë një video nga një ‘Bar’ në Amerikë duke festuar ditëlindjen me miqtë e tij.

Rikujtojmë se disa javë më parë Gashi solli dhe albumin e tij të parë profesional të titulluar ‘Gashi’.


TË NGJASHME