HomeShowbiz

Reperi Fero dhe modelja seksi kapen mat

Fero u përfol se ai është në një lidhje me modelen bukuroshe

Fero u përfol se ai është në një lidhje me modelen bukuroshe dhe seksi me origjinë nga Maqedonia Arbenita Ismajli.

Si Fero dhe Arbenita kanë postuar dje fotografi nga i njëjti vend në Frankfurt, çka ka bërë që fansat menjëherë të flasin për një lidhje mes dyshes.


TË NGJASHME