HomeShowbiz

Reperi i njohur thumbon dhe ofendon publikisht Encën

S4MM është një nga reperët më të njohur të momentit, i cili numëron disa hite në tregun muzikor shqiptar. Ai është i njohur edhe për diss-et që ju bën reperëve të tjerë, por ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ka qenë postimi i tij i fundit. Nëpërmjet një ‘InstaStory’ ka thumbur dhe ka ofenduar publikisht këngëtaren e njohur Encën. “Foton e Coverit t’Albumit, Ka me ma bo Enca, Se kom ni qe e Perdoren mir Photoshopin”, ka shkruar reperi me nota ironie dhe tallëse.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes dy artistëve, por ky positm na ka habitur të gjithëve, ndërkohë që nga Enca deri më tani nuk ka ende një reagim.

auto_s-21555308197.jpg
176394.jpg

TË NGJASHME