HomeShowbiz

Reperi shqiptar publikon këngën në bashkëpunim me G-Eazy

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi, ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re në bashkëpunim me G-Eazy, një prej reperave më të suksesshëm aktualisht në SHBA.

My Year” titullohet kënga, për të cilën është njoftuar edhe në një prej zonave më të njohura të Nju Jorkut, në Times Square.

Kënga është publikuar vetëm në versionin audio në kanalin Youtube si dhe në platformat e tjera online,

Kënga deri më tani ka marrë mbi 14 mijë klikime në kanalin Youtube dhe mbetet të shihet se a do të lansohet edhe me videoklip.

 

Gashi është përzgjedhur së fundmi nga Youtube si një prej artistëve në rritje në SHBA.

 


TË NGJASHME