HomeShowbiz

Reperja Rina Balaj në një darkë romantike: E dua…

Rina Balaj është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave.

Reperja është shumë e ndjekur dhe aktive në profilin e saj në Instagram, ditën e sotme Rina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një postim në Instastory.

“Një darkë romantike me veten. E dua veten time”- ka shkruar reperja në foton e postuar nga Venezia.

Screenshot_7-38.jpg

Reperja po shijon disa pushime në Itali, ku shpesh ndan foto dhe video për fansat e saj.


TË NGJASHME