HomeShowbiz

Reperja s’do ta sjellë bashkëpunimin me Adele, arsyeja do t’ju habisë

Reperja e famshme Nicki Minaj kishte lajmëruar në një njoftim në Twitter se do të hiqte dorë përfundimisht nga muzika, por së fundmi tregoi se kishte gati një bashkëpunim me Adele.

“Po dhe po, po dhe po! Por Adele më bëri të betohem se nuk më lejohet t’i them askujt që jam duke punuar me të. Ne kemi xhiruar dhe videoklipin tashmë dhe është një këngë fantastike!”- u shpreh këngëtarja.

Pasi lajmi u përhap kudo, në një postim në Twitter reperja ka treguar se ishte thjesht sarkazmë.

“O zot djema! Mendova se të gjithë e kuptuan qartë sarkazmën time. Dreqin! Tani duhet të shkoj te studioja e Adele dhe të vjedh ca këngë. Kush është në UK? Kam një punë për ty.”- ka shkruan Nicki në postim.


TË NGJASHME