HomeShowbiz

Rezarta surprizohet nga bashkëshorti me një dhuratë super të shtrenjtë

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, Ermalin me të cilin ka edhe një vajzë që quhet Hera.

Së fundmi, Ermali i ka bërë një dhuratë vërtetë speciale Rezartës, një set bizhuterisht të markës luksoze ‘Cartier’. Një byzylyk i tillë kushton minimumi 10 mijë dollarë, dhe nuk është vetëm i florinjtë por ka dhe disa gurë diamantesh rreth e rrotull.

Unaza gjithashtu e të njëjtës markë është e artë dhe me diamante dhe kushton plot 3500 dollarë.

‘Dhuratë nga bashkëshorti’, shkruan Rezarta në postimin e saj në Instastory. Ndërkohë rasti për të cilin bashkëshorti ia ka dhuruar nuk dihet ende.

22.jpg
11.jpg

TË NGJASHME