HomeShowbiz

Rihana në hotel me një tjetër mashkull, po miliarderi ku mbeti?!

Rihanna ka vetëm pak kohë që është ndarë nga miliarderi Hassan Jameel, me të cilin shijoi 3 vite romancë dhe ishte në prag të martesës.

Thuhet se arsyeja e ndarjes ishin angazhimet e të dyve dhe fakti që Rihanna dëshiron të bëhet nënë. Këngëtarja duket se e ka harruar pasi burimet thonë që ka gjetur lumturinë në krahët e A$AP Rocky.

Ata u raportuan se ishin shumë të afërt në koncertin e 17 janarit, e njëjta ditë kur u zbulua ndarja me Hassan.

Të dy kaluan edhe natën bashkë, tregon burimi, duke shtuar se “Ndanë një dhomë suite hoteli gjatë udhëtimit në Nju Jork”.

Kjo nuk është hera e parë që Rihanna përflitet për lidhje me reperin dhe mund të jetë një arsye e fortë që ajo të nisë një lidhje të re, ndoshta edhe të bëhet nënë.


TË NGJASHME