HomeShowbiz

Rihanna, modele e koleksionit të saj të të brendshmeve

Rihanna e ka kombinuar karrierën e suksesshme muzikore me ndërtimin e një kompanie mode.

Për promovimin e koleksioneve të reja nevojiten modele, mirëpo kush më mirë se ajo mund t’i reklamojë të brendshmet.

32-vjeçarja i ka ngritur temperaturat ndërkohë që e ka promovuar koleksionin e ri të të brendshmeve ‘Savage x Fenty’ për sezonin pranveror.

Sipërmarrësja e famshme duke fantastike në pozat e shpërndarë në rrjetet sociale duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Fotografitë kanë arritur menjëherë në faqet rozë dhe janë shpërndarë në masë të madhe në rrjetet sociale duke marrë miliona pëlqime nga fansat.


TË NGJASHME