HomeShowbiz

Rihanna ndez rrjetin me të brendshme dhe përgatitet për San Valentino

Për Rihannën Viti i ri tashmë është vetëm një kujtim.
Këngëtarja e bukur nga Barbados është projektuar drejt San Valentinos dhe teksa ndjekësit e saj presin me padurim dhe ankth diskun e saj të ri, ajo pozon seksi me të brendshme sensuale dhe të kuqe.

Nuk është hera e parë që RiRi provokon fansat e saj me veshje seksi dhe komentet për yllin e muzikës në Instagram nuk kanë munguar.

View this post on Instagram

SAVAGExFENTY

A post shared by Robyn Rihanna Fenty? (@baadgaalririi) on


TË NGJASHME