HomeShowbiz

Rihanna në darkë romantike me biznesmenin saudit

Mbretëresha e muzikës pop, Rihanna, është parë së fundmi në rrugët e New York me të dashurin e saj, Hassam Jameel në datë 15 korrik. Ajo i mahniti të gjithë me ‘look-un’ dhe veshjen e saj, me një fustan të zi i cili i shfaqte këmbët e tonifikuara.

Rihanna dhe biznesmesni saudit e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre shumë private dhe nuk janë parë shpesh në publik. Fotot e dyshes janë shumë të rralla, pasi ata janë kujdesur t’i shpëtojnë syrit të paparacëve kudo.

Malibu, CA – *EXCLUSIVE* – Rihanna steps out with her boyfriend, Saudi billionaire Hassan Jameel, for a late night dinner in Malibu. The reclusive couple kept a low profile, exiting separately and escorted by bodyguards. They have been dating for over a year, although the relationship has been kept very private. **SHOT 12/22/2018**
Pictured: Hassan Jameel
BACKGRID USA 23 DECEMBER 2018
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Kujtojmë se çifti është në një marrëdhënie me njëri-tjetrin që prej verës së vitit 2017


TË NGJASHME