HomeShowbiz

Rihanna në vendlindje, surprizon me veshjen e saj

Ajo është e famshme e bukur, por jo vetëm, Rihanna është gjithashtu një prej këngëtareve më të preferuara kudo në botë. Së fundmi ajo ka shkuar në vendlindjen e saj Barbados për të marrë pjesë në festivalin e përvitshëm Crop Over.

Këngëtarja ishte veshur me një fustan rozë, me pupla voluminoze që e mbulonin kudo dhe taka rozë.

Flokët i kishte kapur me një stil të veçantë të njohur si ‘bantu knots’ dhe nuk munguan aksesorët me gurë të çmuar që nga syzet, vathët e byrzylykët. Me këtë veshje ajo i ktheu të gjithë sytë nga vetja.

-640-0-5d49bbcdc6964.jpg

Rihanna e shijoi paradën e Crop Over 2019 së bashku me kryeministrin e Barbados.

-640-0-5d49bbd16ceca.jpg

TË NGJASHME