HomeShowbiz

Rihanna shtatzënë? Ky veprim nxit më tepër thashethemet

Këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna , është shfaqur në një ceremoni në Diamond Ball në New York, e cila u organizua për nder të gjyshit dhe gjyshes së saj. Pasi shëtiti në tapetin e kuq me një fustan të gjatë të zi, Rihanna i befasoi fansat e shumtë me një fjali që ua drejtoi gazetarëve. Rihanna sa herë që do e bën lëmsh internetin. Pse? Së fundmi të gjithë dyshojnë se ajo është shtatzënë dhe çfarë bën ajo rreth këtyre aludimeve?

“Unë jam një grua me ngjyrë. Erdha nga një grua e tillë, që lindi gjithashtu nga një grua me ngjyrë. Do të jap jetë një gruaje tjetër me ngjyrë. Ime më është një shembull i përkryer për t’u përballur me sfidat dhe pengesat e jetës”, -tha Rihanna dhe rrjeti nuk vonoi të shkruante se ajo është shtatzënë.

Si gjithmonë Riri nuk bën deklarata rreth gjërave që shkruhen për të, por vendos të reagojë përmes fotove. Ajo ka publikuar një seri fotosh në Instagram dhe gjejeni çfarë? Në të gjitha fotot  e publikuara ajo e ka fshehur barkun: me çanta, duar, rripa ose ka veshur rroba të gjera.


TË NGJASHME