HomeModa

Rikthehen “classic jeans”, trendi më i ri i fashionistëve

Trendet e modës mund të jenë një gjë e çuditshme. Ndërsa disa prej tyre bëhen stil “klasik”, disa shuhen pothuajse pa u vënë re.Megjithatë, ekzistojnë disa trende universale të modës – ato që ne jemi lodhur duke i parë.Çdo fashionist (ikonë e modës) e di se do të vijë një moment kur duhet t’i thotë lamtumirë disa veshjeve.

Jeni lodhur nga modeli klasik i xhinseve? Keni në gardërobë edhe një palë të tjera skinny dhe një palë në stilin ‘mom jeans’ dhë sërish nuk dini çfarë të bëni me to? Ka ardhur fiks momenti në të cilin duhet të rifreskojmë stilin e të veshurit të xhinseve në disa mënyra të reja. 5 janë opsionet që ju propozon sezoni i fundit të vitit, njihuni me to…

1

Xhinse më të gjata se zakonisht
Lajme të këqija për vajzat e shkurtra dhe super lajme për ato me këmbë të gjata. Xhinset e shkurtra deri tek kyçet e këmbëve janë zyrtarisht out, trendi i ri është pikërisht ky!

2

Xhinset e gjera
Ka ardhur koha të dorëzohemi dhe të “marrim frymë”… Xhinset e gjera janë ritkhyer në modë dhe duken në mënyrë fantastike nëse kombinohen me çizme ose taka të larta. Sigurohuni që beli i xhinseve të jetë i lartë dhe i mbërthyer ngushtë në bel.


TË NGJASHME