HomeSport

Rikthehen sonte emocionet e Champions League, përballje të forta që në start

Rikthehet këtë të martë magjia e Uefa Champions League me fazën e grupeve dhe ajo që bien në sy janë padyshim duelet e forta që në start.

Gjithçka nis në orën 18:45 me Sevilla-Salzburg dhe Yong Boys-Manchester United, ku padyshim vëmendja do të jetë tek Cristiano Ronaldo.

Ndërkohë të 6 sfidat e tjera do të zhvillohen në orën 21:00, teksa kampionët në fuqi të Chelsea do përballen me Zenit dhe sigurisht sfida më e fortë mund të konsiderohet ajo mes Barcelonës dhe Bayern Munich.

Lista me ndeshjet e plota:


TË NGJASHME