HomeShowbiz

Rikthehet Adelina Tahiri, sjell projektin më të ri

Këngëtarja Adelina Tahiri prej kohësh ishte tërhequr nga muzika, për një periudhë dy vjeçare.

Por këngëtarja ka sjellë së fundmi këngën e saj më të re me titull “Përgjithmonë”. Këtë projekt të ri këngëtarja e sjell dy vite pas një pushimi të gjatë ku iu përkushtua jetës familjare.

Muzikën e kësaj kënge e punoi Darko Dimitrov ndërsa tekstin e shkroi Petro Xhori. Videoklipin Adelina e ka xhiruar në Cappadocia, Turqi dhe dhe ashtu si gjithmonë është shfaqur shumë sensuale.


TË NGJASHME