HomeSociale

Rikthehet dëbora në Dibër

Mesnata ka rikthyer reshjet e dëborësqarkun e Dibrës.

Trashësia e borës në disa njësi ka arritur në 15 cm, teksa zonat e thella janë të izoluara .

Raportohet se të bllokuara nga reshjet e borës janë  Lura, Kalaja e Dodës, Selishta, Osteni dhe Trebishti.


TË NGJASHME