HomeShowbiz

Rikthehet Tea/ Ekspozon linjat në bikinit e ngushta, vëmendjen e merr vetëm tek kjo pjesë

Prej disa kohësh Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Përputhen, ka rënë në qetësi. Si një ndër personazhet më të përfolura nga program i dashurisë, Tea si duket ka gjetur qetësinë larg vëmendjes mediatike.

Por ditët e fundit ajo ka filluar të jetë më aktive në rrjetet sociale dhe sigurisht që nuk kishin se si të mungonin fotot nga pushimet verore.

Tea ka publikuar dy foto ku shfaqet elegante në një bikini të ngushtë që i nxjerr në pah gjoksin.

Dhe në fakt është pikërisht kjo pjesë trupi që ka marrë vëmendjen në postimin e Teas, ku nuk kanë munguar as dyshimet se mund të ketë bërë ndërhyrje. Por ka edhe një detaj tjetër, në foton e dytë shfaqet një dorë mashkulli pranë Teas, mos ndoshta bukuroshja është në një marrëdhënie?


TË NGJASHME