HomeShowbiz

Rina Balaj, tërheqëse si kurrë më parë në këto foto

Rina Balaj momentalisht është një nga emrat më të komentuar në media.

Së fundmi, në Hardturm të Cyrihut është mbajtur festivali “Alba Festival”, i cili ka mbledhur artistët shqiptarë në një vend.

Pas angazhimit në studio në përgatitjen e materialeve të reja muzikore, Rina Balaj iu qëndron pranë fansave të saj edhe përmes imazheve që i ndan me ta në rrjetet sociale.

Reperja e njohur numëron afro gjysmë milioni ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi të ndryshme, nga përditshmëria ose nga jeta profesionale.

Kësaj radhe, ajo ka ardhur me një imazh ngacmues teksa ka pozuar para fokusit të fotografit të njohur, Norik Uka.

Ajo shfaqet e përkulur në një pozë që vë në pah linjat e saj trupore dhe nuk e lë askënd indiferent.

Related image

Në ndërkohë, gjatë verës, Rina ka shpërndarë fotografi të shumta, në të cilat ka pozuar me bikini duke marrë vëmendjen e fansave të saj.


TË NGJASHME