HomeLajmi i Fundit

Rinas/ Ulet avioni i parë pas dy ditësh, nga erdhi dhe çfarë ngarkese kishte

TIRANË

Është ulur sot në aeroportin e Rinasit aeroplani i parë pas dy ditësh. NGa FLightRadar mësohet se ky avion i përket Air Albania”.

Ky avion është nisur nga Stambolli dhe në të janë sasia e vaksinave të radhës kundër covid-19.


TË NGJASHME