HomeShowbiz

Rita Ora bëhet zeshkane për Halloween-in

Nata e mbrëmshme ishte e mbushur përplot me kostume dhe njerëz që mundohen të jenë dicka që nuk janë.

E këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka zgjedhur që të bëjë një ndryshim drastik në pamje.

Ajo kishte zgjedhur që të maskohej si karakteri i Cheri-it luajtur nga Alexandra Medford në filmin “The Witches Of Eastwick”.

Rita dukej shumë joshëse!


TË NGJASHME