HomeShowbiz

Rita Ora çmendet pas këtij aksesori dhe ne nuk e paskemi ditur

Të gjithë kemi fiksimet tona, ato gjëra pa të cilat nuk bëjmë dot. Edhe këngëtarja e njohur shqiptare paska diçka fiksim që s’e paskemi ditur!

Rita Ora është e dashuruar pas atleteve. Kujtojmë se këngëtarja në moshën 15 vjeçare ka punuar në një dyqan atletesh dhe jo më kot! Ajo ka në shtëpinë e saj plot 150 palë atlete. Për këtë fiksim të sajin, këngëtarja ka folur edhe në një intervistë për ‘Footëear Neës’ ku tha se është në gjendje t’i shpenzojë të gjitha oaratë e saj për të blerë atlete.

“Unë kam një garazh plot me atlete që kam mbledhur gjatë 10 viteve të fundit – që mbërrijnë deri në tavan. Çmendem pas atleteve. Kjo është arsyeja pse kam punuar në dyqanin e atleteve Size, në mënyrë që të mund t’i shpenzoja të gjitha paratë e mia për të blerë atlete”, u shpreh Rita Ora.


TË NGJASHME