HomeShowbiz

Rita Ora duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vanity Fair Italia”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksese të njëpasnjëshme në tregun ndërkombëtar.

Kënga e saj e fundit “Let you love me” është ndër këngët më të dëgjuara të momentit në Britaninë e Madhe dhe jo vetëm.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ndau me ndjekësit e saj në InstaStory një fotografi, ku tregonte se kënga “Let you love me”, po vazhdon të jetë e treta në listën e këngëve më të dëgjuara të zhanrit POP, në platformën më të madhe të muzikës, iTunes.

Ajo gjithashtu ka pozuar së fundmi edhe për revistën e famshme “Vanity Fair Italia”.


TË NGJASHME