HomeShowbiz

Rita Ora i rikthehet ish të dashurit

Rita Ora së fundmi është parë me ish të dashurin e saj.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora thuhet se i është rikthyer ish të dashurit Andrew Watt pasi u pa me të pasi mbërriti në një hotel të West Hollywoodit.

Duke folur për The Sun javën e kaluar, një burim tha “Rita dhe Andrew janë në fazën e hershme të romancës”./lajmi.net


TË NGJASHME