HomeShowbiz

Rita Ora ia merr “Valles Kosovare” per Krishtlindje

Rita Ora, këngëtarja e suksesshme me famë botërore,pavarësisht suksesit ndërkombëtar, nuk e harron origjinën e saj nga Kosova.

Teksa ditën e djeshme në shtëpinë e saj është festuar Krishtlindja, këngëtarja ia ka marrë valles.

Me shami në dorë dhe nën tingujt e valles kosovare të Shpat Kasapit, Rita është rrëmbyer nga tingujt e muzikës.

Bien në sy linjat e saj trupore, nën fustanin e gjatë sateni.

Po ashtu Rita lëviz me delikatesë nën ritmin e muzikës popullore, siç mund të shihni në videon më poshtë

 

Rita Ora kërcen shqip

Posted by N’Rm I on Wednesday, December 26, 2018


TË NGJASHME