HomeShowbiz

Rita Ora, klasike dhe e veçantë

Rita Ora është këngëtarja më e famshme shqiptare në botë.

Ajo këto ditë ka qenë mjaft e angazhuar me koncerte dhe sete fotografike.

Rita ka sjell një set fotografik  mjaft origjinal dhe të veçantë, në një veshje klasike, kënëgtarja simpatike është dukur si në përralla.

“Pas dy koncerteve dhe disa seteve, që po ua sjelli tani nga Berlini. A mund të kemi vetëm 20 minuta kohë për gjumë? Kthehem menjëherë( mos ma merrni për të keq nuk do të doja të bëja asgjë tjetër në këtë botë përveç punës të cilën jam me fat që e bëjë), ka shkrua Rita.

Rita ka paralajmëruar turneun botëror ‘Phoenix World Tour’, i cili pritet të fillojë në mars të viti të ardhshëm.


TË NGJASHME