HomeShowbiz

Rita Ora përfundoi koncertin në Tiranë duke folur shqip

Rita Ora përfundoi performancën e saj në sheshin Skënderbej në Tiranë me këngën “Anywhere”.

Në fund bëri një fotografi me publikun e madh dhe i falënderoi në gjuhën shqipe.

“Faleminderit shumë dhe mirupafshim”, tha Rita Ora në përfundim.

Ajo këtë mbrëmje ndezi shqiptaret me REMIX-in e saj me Vallen e Rugovës, ndërsa këndoi edhe këngët e reja të albumit, ndër to edhe këngën “Girls”/kultplus.com


TË NGJASHME