HomeShowbiz

Rita Ora shkëlqen në mbrëmjen e modës së “Victoria’s Secret”

Rita Ora u shfaq në pistën e modës në një nga shfaqjet më të mëdha të modës në botë të New Yorkut.

Këngëtarja i rivalizoi engjëjt me veshjen e saj  së bashku me çizmet që i ekspozonin kofshët gjersa këndoi disa prej hiteve të saja.

Kombinim të mirë ka bërë edhe me aksesorët dhe zinxhirët që i kishte në qafë dhe trup.

Gjithashtu, 27-vjeçares iu bashkua në skenë edhe muzikantët e tjerë si Chainsmokers, Halsey, Bebe Rexha, Kelsea Ballerini, The Struts dhe Shawn Mendes.


TË NGJASHME