HomeShowbiz

Rita Ora si princeshë

Rita Ora është një prej personaliteteve e famshëm që mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimit “ARIA Awards”.

Bukuroshja jonë u shfaq si një princeshë në tapetin e kuq të ngjarjes së madhe muzikore të mbajtur në Sydney të Australisë.

Biondina që ditë më parë mbushi plotë 28 vjet kishte të veshur një fustan ngjyrë lejla të frymëzuar nga princesha.

Ajo rrëmbej zemrat e shumë fansave dhe publikut gjersa merrte poza para aparateve fotografike.

Ora së fundi nxori në shitje albumin e dytë muzikore të titulluar “Phoenix”, i cili në disa shtete është renditur në vendin e parë.

Rita ka paralajmëruar edhe disa koncerte që do të mbajë anembanë globit.


TË NGJASHME