HomeShowbiz

Rita Ora tregon aftësitë e saj si modele, sjell ngjyrat e preferuara të stilistëve

Tashmë këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është kthyer në një nga më të preferuarat e stilistëve përsa i përket stilit të saj të veshjes.

Këngëtarja ka realziuar së fundmi një set fotografik për fushatën e reklamave të “Deichmann shoes.”

Rita ka nxjerrë në pah të gjithë aftësitë e saj prej aktoreje dhe modeleje.

Këngëtarja ka sjellë dhe një herë ndër mend ngjyrat më trendi të momentit, neon dhe të verdhën.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.


TË NGJASHME