HomeShowbiz

Rita Ora tregon për stilin e jetës së showbiz-it dhe pranon se ndonjëherë ndjehet e ‘humbur’

Rita Ora është hapur në lidhje me betejat e fshehta të stilit të saj të jetesës së showbiz-it dhe ka pranuar që ndonjëherë ndjehet e “humbur”.

Këngëtarja dhe ylli britanik foli për uljet dhe ngritjet e të ndjerit e vetme për shkak të orarit të saj të egër të punës, dhe shpjegoi se sa ndryshim i bën jetës së saj.

Bukuroshja bjonde, 29 vjeç, është rritur gjithnjë e më e suksesshme me kalimin e viteve – duke u paraqitur si gjyqtare në ITV’s The Masked Singer dhe duke luajtur në një film me legjendën Michael Cane.

Dhe ndërsa udhëton gjithë stil dhe nëpër hotele luksoze, ajo thotë se nuk është aq e pabesueshme sa duket në shumicën e kohës.

Ajo tha për Daily Star Online se ndjesitë e saj janë “kaq lart, dhe më pas kaq ulët”.

Superylli tregoi për stilin e jetës së saj të ngjeshur.

Rita vazhdoi: “Ndodh gjatë gjithë kohës. Sidomos kur kam bërë diçka si një shfaqje … kthehem në shtëpi dhe them, ‘Wow kjo është çmendur”.

Sidoqoftë, ylli i përulur i pëlqen t’i mbajë gjërat reale, dhe rrëfeu se të kesh një jetë në sytë e publikut në të vërtetë e shtyn atë të punojë pak më shumë.

Ajo zbuloi se “gjithmonë” dëshiron të kalojë tek gjëja tjetër, edhe nëse ndonjëherë bëhet pak stresuese.

Bukuroshja thotë se ndonjëherë ndjehet e ‘humbur’ për shkak të punës së saj Ajo zbuloi se të qenit në sy të publikut e bën punën shumë më të vështirë”Duhet të gjesh një të mesme për çdo gjë”, shtoi Rita.

Këngëtarja e cila ka një stil shumë të shpejtë dhe larg nga mënyra e jetesës normale, thotë se përpiqet të mbajë një rutinë “normale” – përfshirë meditimin ose bisedën me miqtë e saj në FaceTime.

Rita zbuloi me entuziazëm se ajo ende merr një ndjesi adrenaline sa herë që del në skenë, dhe kurrë nuk e merr punën e saj si të mirëqenë.

Ajo shtoi: “Përpiqem të stërvitem gjatë gjithë kohës për të mbajtur mendjen në vend  sepse  mund të humbasësh vërtet në këtë botë. Mendoj se është e rëndësishme”.

©Tatani/GotaNews


TË NGJASHME