HomeShowbiz

Robert Berisha e thotë troç: Ja me kë nuk do bashkëpunoja kurrë

Këngëtari i njohur, Robert Berisha ka qenë i ftuar në “Trokit”, ku gjatë intervistës foli edhe për sherrin e bujshëm me Tunën e deklaratat e fundit të Norës lidhur me këtë çështje. Mirëpo përpos këtyre ajo që bëri përshtypje ishte deklarata e Robertit kur u pyet se me cilat këngëtare nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Roberti tha 4 emra dhe ndër to ishte edhe Tayna ndërkohë që arsyen pse nuk do bashkëpunonte kurrë Roberti nuk e zbuloi.

“Tuna, Tayna, Kida dhe Remzie Osmani”, u shpreh hapur këngëtari.


TË NGJASHME