HomeShowbiz

Roberti i dedikon fjalë zemre personit më të dashur

Robert Berisha është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Përmes një fotografie të postuar në InstaStory, këngëtari i ka dedikuar fjalë zemre vajzës së tij Renee.

“Gjithçka e imja”, ka shkruar ai mbi fotografinë, ku shihet duke e puthur në buzë vajzën.

Kujtojmë që Roberti së fundi ka publikuar duetin “Çuna dhe goca”, me Eneda Tarifën dhe Kastro Zizon.


TË NGJASHME